Наш блог

0

 

lC0xwY2d5IY (1)Нарешті відбулося те, про що було повідомлено заздалегідь, ще минулого року=).
10.01.2015 Sydney-Show в лаунж-барі Lumiere (Люмьер). Організатори довго тримали в секреті основні родзинки шоу. Та згодом ситуація прояснилась, і всім охочим до новинок стало зрозуміло – відбудеться гумористичне змагання між найвеселішими колективами Житомира. Організаторами даного дійства виступила команда молодих завзятих людей із Sydney Prodaction.

Призовий фонд Sydney-Show складав 1000 гривень, тож для учасників це було додатковою мотивацією.
Охочих поборотися за приз було достатньо:
— «Двоє в каноє» — власники безмежної кількості блокнотів та записників з геніальними жартами;
— «Ми із Пряжево» — юні та вже дещо розуміючі в гуморі люди;
— «Сирень» — «найважча» та найчисельніша команда;
— «Ой, всЁ» — треш-дует.
Учасники змагались у двох конкурсах: фрістайл та імпровіз. Вони, як хто міг, дивували публіку, проте найкраще це вдалось треш-дуету «Ой, всЁ». Тому головний приз, за рішенням глядачів Sydney-Show, дістався цьому амбіційному та досвідченому дуету.
Відкривали та розігрівали зал організатори шоу команда «Sydney» (oфіційний сайт http://sydney.in.ua ).  Також у програмі було багато не тільки гумору, а й справжніх попільняньских хіпстерів, а очолив їх в одному обличчі «Алєкс Носік». Варто додати, що концепція шоу була заздалегідь продумана і в ній взяли участь не тільки гумористи, а й справжні англомовні житомиряни – молодий, проте дуже перспективний гурт «Nightingales & Hookers!» , який додав витонченості та смаку на завершенні вечора.
Також серед глядачів проводився розіграш кавоварки.

DSCN3778

DSCN3688

DSCN3696

DSCN3764

DSCN3785

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *